Hoppa till huvudinnehåll

Beställ upp till 8 mosaikprover GRATIS

*Erbjudandet gäller på lager- och utställningsvaror till den 31.07.2025 eller så långt lagret räcker.

ERBJUDANDET AVSLUTAS OM

00
dagar
00
timmar
00
minuter
00
sekunder
Handla online i: AT | IT | CH | FR | DE | UK | CZ | SE | DK | BE | NL | IE | ES | PL | PT | FI | GR | RO | NO | HU | BG | HR | LU

Kakel Conway Korrugerad 7,5x30cm Turkos

Conway väggplattor förtrollar ditt badrum och har ett vackert vågigt ytmönster. Denna väggplatta i färgen turkos, ytan på plattorna hålls glänsande och materialet i denna väggplatta är tillverkad av slitstarkt lergods. Materialet är mycket robust och ytmönstret får varje badrum att glänsa.

Egenskaperna hos Conway väggplattor:

Väggplattan är glaserad vilket ger kaklet ett fint skimmer. Dessutom är väggplattan Conway vågig och har en naturlig kant. Den glaserade och korrugerade bearbetningen av väggplattorna förverkligar elementet av vatten. Det vackra utförandet av Conway väggplattor låter dig drömma medan du badar. Kakelplattans tjocklek är 8,6 mm. Ett paket innehåller 22 stycken av väggplattorna.

  • 
Lämplig för inomhus- och utomhusbruk när den installeras korrekt.

    Inomhus- och utomhusbruk

    • Lämplig för inomhus- och utomhusbruk när den installeras korrekt.

0 från 0 omdömen

Genomsnittligt betyg på 0 av 5 stjärnor

Lämna gärna ett omdöme!

Dela din upplevelse av produkten med andra kunder.


Frågor och Svar (0)


Vill du ställa en fråga om produkten?

Vi är här för att hjälpa dig! Dina frågor är värdefulla för oss.

Om du har ytterligare frågor, tveka inte att kontakta oss.

Provinformation:
Mosaikprover levereras i en storlek på ca.10x10cm, Kakelprov skärs ur den angivna brickan i en storlek på max. 30x60cm och är uteslutna från byte / retur

Antydan:
Varje kakel och varje mosaik har olika krav på trimning, läggning och bearbetning på grund av individuella materialegenskaper och användningsförhållanden. Fråga en lokal expert för korrekt och säker läggning av dina mosaiker eller kakel. Vi ansvarar inte för oprofessionell användning och felaktigt utförande av konstruktionsmaterial.

Varje kakel och varje mosaik har olika krav på trimning, läggning och bearbetning på grund av individuella materialegenskaper och användningsförhållanden. Fråga en lokal expert för korrekt och säker läggning av dina mosaiker eller kakel. Vi ansvarar inte för oprofessionell användning och felaktigt utförande av konstruktionsmaterial.